Gealan System S8000IQ

Chcąc uzyskać jak najlepsze właściwości statyczne GEALAN tak rozmieścił mostki poprzeczne w drzwiach wejściowych w systemie S 8000 IQ, aby możliwy był montaż jak największego wzmocnienia stalowego. Dzięki temu specjalnemu rozmieszczeniu mostków poprzecznych w profilu o głębokości 74 mm można montować stal o wytrzymałości na zginanie wyższej nawet o 30%. Odpowiednio wcześniej wyfrezowane wzmocnienia pozwalają na szybki montaż zamka. A oprawki progów sprawdzone już w innych systemach GEALAN również w profilu S 8000 IQ pozwalają na uzyskanie połączenia ramy drzwi wejściowych i progu o zamkniętej formie.

 

Wyślij
Wyślij
Wiadomość wysłana - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wyślij zapytanie

Próg do drzwi wejściowych i balkonowych w systemie S 8000 IQ ma wysokosć zaledwie 20 mm i jest przystosowany jest do mieszkań osób niepełnosprawnych. Dzięki aluminiowej nakładce jest bardzo trwały a wielopłaszczyznowa budowa oraz montowany w narożach blok uszczelniający zapewniają najwyższą szczelność.

Doskonała izolacja cieplna - optymalny przebieg izoterm. Zintegrowane elementy okuciowe do konstrukcji drzwi balkonowych jedno- i dwuskrzydłowych. Różne warianty montażu (pomiędzy ościeżnicami lub poniżej). Kompatybilny z systemami GEALAN o głębokości 74 i 83 mm.

Najwyższa wodoszczelność. Estetyczne zakrycie miejsc mocowań dzięki maskownicom.

 

KATEGORIE: