Konglomeraty

Konglomerat o doskonałych właściwościach fizyko-mechanicznych, powstającym przez połączenie kamienia naturalnego. Dzięki budowie z naturalnego kruszywa doskonale imitują parapety z kamienia naturalnego. 

Parapety marmurowe

Parapety występują w grubościach 2 i 3 cm., krawędzie i narożniki mogą być zaokrąglone, lub tylko sfazowane. Nie ulegają przebarwieniom i są praktycznie niezniszczalne.

Płyta MDF

Wykonane z wysokiej jakości płyty MDF parapety wewnętrzne. Powstałe z wilgocioodpornej płyty MDF.HLS, lakierowane wodoodpornymi - wysokiej jakości lakierami do drewna.

Parapety komorowe PCV

Parapety wewnętrzne komorowe przeznaczone są do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Występują w następujących szerokościach; 15, 20, 25, 30, 35, 40, 48 cm.

Nakładka renowacyjna

Profil parapetu wewnętrznego renowacyjnego wykonany jest z wysoko udarowego polichlorku winylu, laminowany wysokiej jakości okleinami PVC. Przeznaczony do montażu na starych parapetach betonowych, lastrykowych, drewnianych

Parapety stalowe

Zewnętrzne parapety stalowe produkowane są z najwyższej jakości blachy stalowej obustronnie ocynkowanej przeznaczone do montażu wraz z oknami PCV, drewno, aluminium.

Parapety aluminiowe

Parapety zewnętrzne aluminiowe przeznaczone są do montażu z oknami z PCV, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Parapety aluminiowy wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości rdzenia 1,2 mm, powlekanej wielowarstwowo poliestrami.

Rolety zewnętrzne

Rolety materiałowe są często stosowaną formą osłony przeciwsłonecznej oraz ciekawym elementem dekoracyjnym. 

Rolety wewnętrzne

Rozwiązanie nowoczesne nadające pomieszczeniom niebanalny design.
Szeroka paleta tkanin o różnych kolorystykach i strukturach świetnie
komponuje się w każdym pomieszczeniu.

Plisy

Nowoczesne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla rolet i żaluzji są
plisy.

Moskitiery

Klimat się zmienia, robi się coraz cieplej i wilgotniej. Są to idealne warunki do
rozwoju owadów głównie tych których obecności wolelibyśmy uniknąć.

Akcesoria

Moskitiery

Moskitiery

Rolety

Parapety

KATEGORIE:

RODZAJE: