Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

W Interplast znajdziesz idealne drzwi do każdego typu wnętrza i budynku. drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, a także drzwi aluminiowe - trwałe, bezpieczne i o ponadczasowym wyglądzie.

Drzwi zewnętrzne

Wiśniowski

Drzwi zewnętrzne Wiśniowski to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Wyjątkowo stabilne i odporne na odkształcenia drzwi aluminiowe. Wszystkie elementy konstrukcji oraz wypełnienie zostało zaprojektowane w celu uzyskania najwyższych standardów.

Zobacz ofertę

Wikęd

Oferujemy Państwu Drzwi Zewnętrzne w 6 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko w przystępnej cenie.

Zobacz ofertę

Gerda

Z myślą o najwyższym komforcie naszych Klientów posiadamy drzwi wejściowe do domu, które zapewniają najlepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz stalowo-drewnianych i aluminiowych ościeżnic, drzwi zewnętrzne firmy GERDA posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej.

Zobacz ofertę

Barański

Producent specjalizujący się w produkcji drzwi drewnianych klasy premium, ale w ofercie posiada również modele ze średniej półki cenowej. Bardzo duży wybór modeli w nowoczesnych i klasycznych wzorach w połączeniu z wysoką jakością wykonania to bardzo dobry wybór na wiele lat bezawaryjnej eksploatacji.

Zobacz ofertę

Drzwi wewnętrzne

Barański Premium

Barański Premium to drzwi dla wymagających klientów, którzy poszukują wyjątkowej jakości oraz piękna natury, jakie przejawia się w prawdziwym drewnie. Drewniana konstrukcja, naturalne okleiny, trzykrotne lakierowanie oraz wykorzystanie ozdobnego szkła, kamienia czy metalu nadają drzwiom szczególną trwałość i wyjątkowy charakter.

Zobacz ofertę

Barański Optimo

Barański Optimo to idealny pomysł na drzwi mieszkaniowe dla klientów poszukujących wysokiej jakości w optymalnej cenie. Budowa drzwi oparta o materiały drewnopodobne, wykończone odpornymi na uszkodzenia okleinami syntetycznymi.

Zobacz ofertę

Centurion

Wysoka jakość produktów w świetnej korelacji z ceną powodują, że drzwi od tego producenta są trafnym wyborem.

Zobacz ofertę

Hormann

Wytrzymałe drzwi techniczne jak i te będące w klasie odporności ogniowej do budynków przemysłowych i użyteczności publicznej. Pod tym względem Hormann dominuje na rynku. Łatwość w montażu i bezawaryjność w eksploatacji to wynik wieloletniego doświadczenia firmy.

Zobacz ofertę