Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

W Interplast znajdziesz idealne drzwi do każdego typu wnętrza i budynku. drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, a także drzwi aluminiowe - trwałe, bezpieczne i o ponadczasowym wyglądzie.

Drzwi zewnętrzne

Wikęd

Oferujemy Państwu Drzwi Zewnętrzne w 6 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko w przystępnej cenie.

Zobacz ofertę

Gerda

Z myślą o najwyższym komforcie naszych Klientów posiadamy drzwi wejściowe do domu, które zapewniają najlepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz stalowo-drewnianych i aluminiowych ościeżnic, drzwi zewnętrzne firmy GERDA posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej.

Zobacz ofertę

Barański

Producent specjalizujący się w produkcji drzwi drewnianych klasy premium, ale w ofercie posiada również modele ze średniej półki cenowej. Bardzo duży wybór modeli w nowoczesnych i klasycznych wzorach w połączeniu z wysoką jakością wykonania to bardzo dobry wybór na wiele lat bezawaryjnej eksploatacji.

Zobacz ofertę

Drzwi wewnętrzne

Profil Doors

Produkty tej firmy to efekt wieloletniego doświadczenia, obserwacji światowych trendów i stylów. Na gotowy produkt składają się nowoczesne i zaawansowane technologicznie materiały najlepszych światowych producentów. Drzwi w standardzie z regulowaną ościeżnicą, bezprzylgowym skrzydłem oraz ukrytymi zawiasami z możliwością regulacji

Zobacz ofertę

Centurion

Wysoka jakość produktów w świetnej korelacji z ceną powodują, że drzwi od tego producenta są trafnym wyborem.

Zobacz ofertę

Hormann

Wytrzymałe drzwi techniczne jak i te będące w klasie odporności ogniowej do budynków przemysłowych i użyteczności publicznej. Pod tym względem Hormann dominuje na rynku. Łatwość w montażu i bezawaryjność w eksploatacji to wynik wieloletniego doświadczenia firmy.

Zobacz ofertę