Osłony okienne – rolety, żaluzje, moskitiery

Rolety zewnętrzne

Możemy zastosować je w starym budownictwie w formie natynkowej oraz do nowo wznoszonego budynku w rozwiązaniu podtynkowym. Roleta zewnętrzna poprawia nam izolacyjność termiczną i akustyczną budynku. Jest najskuteczniejszą barierą dl promieni słonecznych. Skutecznie odstraszy także potencjalnych włamywaczy. Wyróżniamy sterowanie ręczne, przyciskiem naściennym i radiowe. To ostatnie rozwiązanie jest najpraktyczniejsze. Za pomocą jednego przycisku na pilocie możemy zamknąć jednocześnie wszystkie rolety w domu.

Rolety wewnętrzne materiałowe

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w tym zakresie. Rozwiązanie dzień/noc to stylowa dekoracja okna jak i skuteczna przesłona przed słońcem i ciekawskimi spojrzeniami. Rolety całkowicie zaciemniające przy zasłonięciu okna tkaniną nieprzepuszczającą powodują, że w słoneczny dzień musimy zapalić światło w pomieszczeniu. Klasyczna roleta materiałowa pełna to ponadczasowe rozwiązanie na każdą kieszeń. Wszystkie produkty są oczywiście wykonywane pod wymiar.

Żaluzje plisowane

Proponowane Państwu plisy mogą być doskonałym sposobem na przesłonięcie przeszkleń, a dzięki zróżnicowanym systemom prowadzenia istnieje możliwość zastosowania plis nawet w oknach połaciowych. Tu również tkaniny występują w wariantach dekoracyjnych, klasycznych jak i całkowicie zaciemniających.

Moskitiery

Najskuteczniejszą metodą przeciwko uciążliwym owadom jest zastosowanie moskitiery. Zbudowana jest z wytrzymałej siatki PCV oraz z aluminiowej ramki malowanej proszkowo lub w okleinach drewnopodobnych. Wyróżniamy warianty – ramkowe na okna, drzwiowe i przesuwne na drzwi balkonowe.