Parapety

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, starannie wykonanych z najpopularniejszych na rynku materiałów, z możliwością dopasowania praktycznie na dowolny wymiar.

Parapety wewnętrzne

Parapety z konglomeratu

Idealna imitacja prawdziwego kamienia. Konglomerat jest mieszanką różnorodnych kruszyw o różnych barwach i frakcjach z żywicami epoksydowymi. Materiał ten cechuje duża wytrzymałość na uderzenia ścieranie i czynniki atmosferyczne. Wyróżniamy dwa rodzaje grubości: 2 oraz 3 cm.

Parapety komorowe PCV

Ekonomiczne rozwiązanie w wielu dostępnych okleinach. Komorowa budowa powoduje że parapet będzie sztywny, i odporny ma odkształcenia.

Nakładki renowacyjne

Zdarza się tak, że zdemontowanie starego, lanego i zbrojonego parapetu przysparza wielu problemów. Tu idealnym rozwiązaniem jest nakładka, która po odpowiednim zamontowaniu stworzy wrażenie parapetu komorowego PCV

Parapety drewniane

W ofercie również mamy parapety drewniane z kilku gatunków drzew i w dwóch technologiach wykonania: z litego drewna oraz łączenia na mikrowczepy.

Parapety zewnętrzne

Parapety stalowe

Wyprodukowane z blachy stalowej o grubości 0,7mm pokrywanej farbami poliestrowymi.. Mogą u nas Państwo kupić także parapety okleinowane w kolorach drewnopodobnych. Do każdego parapetu do wyboru zakończenia z PCV lub aluminiowe

Parapety aluminiowe

Parapety aluminiowe wykonane są z blachy o grubości 1,2 mm. Powlekane wielowarstwowo poliestrami i dodatkowo okleinowane foliami ochronnymi. Istnieje możliwość wykonania parapetów na zamówienie lakierowanych metodą proszkową w 196 kolorach według palety RAL oraz różnych szerokościach i długościach.