Konstrukcja ściany frontowej w systemie Ponzio

Nowoczesne i stylowe. Takie jest właśnie biuro hurtowni pokryć i akcesoriów dachowych Bud Partner. Wykonaliśmy i zamontowaliśmy konstrukcję ściany frontowej w systemie Ponzio. Największe jednak wrażenie robi to co znajduje się w środku, czyli szklana zabudowa wydzielająca pomieszczenie oraz lakierowana szyba z matowym napisem, który można podświetlić. W aluminiowe elementy tego typu konstrukcji zaopatrujemy się w CDA Polska. Szyby natomiast - standardowe, lakierowane, ponadgabarytowe, jak i o różnorodnych kształtach niezmiennie od lat dostarcza nam Uniglass.

Drzwi drewniane Barański z linii Retro

W związku z tym, że prace tynkarskie są na wykończeniu, wracamy na budowę by zamontować drzwi zewnętrzne od Barański. Poprzednio gdy tu byliśmy, realizowaliśmy montaż okien od Vito, które również możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Nietypowe zlecenia

Oto kilka zdjęć przedstawiających dość nietypowe zlecenia. Mieliśmy za zadanie wymienić pakiety szybowe w budynkach wielorodzinnych. Masa i gabaryty wymienianych szyb uniemożliwiały wniesienie ich do mieszkań oraz ręczne ich zamontowanie.

Okna TISSER NEXUS

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z montażu okien TISSER NEXUS od firmy Vito z podwarszawskiej Kobyłki. Cieszy nas fakt, że to nasz pierwszy montaż z użyciem własnego „ciężkiego”, sprzętu czyli samochodu ciężarowego z HDS, do którego zainstalowaliśmy przyssawkę. Rezultaty oceńcie sami

Białe okna ze szprosem międzyszybowym

Przedstawiamy kolejną naszą realizację tym razem z Krzywicy pod Wołominem. Białe okna ze szprosem międzyszybowym idealnie wkomponowują się w budynek zaprojektowany w stylu dworkowym. Jak okna – to tylko Vito gdzie przy użyciu najlepszych na rynku komponentów z wielką dbałością o jakość wykonania powstają okna TISSER.

Drzwi przesuwne i szklenie stałe

Budzić się z takim widokiem za oknem to dopiero luksus! Niestety takiej opcji nie mamy w swojej ofercie, jednak możemy się z wami podzielić naszą realizacją w pięknych okolicznościach przyrody, a mianowicie polskich górach. Dwie główne konstrukcje czyli drzwi przesuwne i szklenie stałe wykonaliśmy z aluminium w systemie Ponizo Polska. Okna oraz drzwi PCV w ciekawej konfiguracji wyprodukowała dla nas firma @Vito Polska.

Woodec Turner Oak

Woodec Turner Oak, to świetne rozwiązanie dla miłośników drewna, dla których równie ważna jest łatwość w utrzymaniu. Okleina jest wodoodporna, wytrzymała i zdecydowanie mniej podatna na uszkodzenia mechaniczne niż okna drewniane. Dodatkowo świetnie komponuje się z okuciami w kolorze czarnym, co z resztą widać na zamieszczonych zdjęciach. Z pewnością właśnie dlatego w ostatnim czasie robi tak dużą furorę. W poniższej realizacji wykorzystaliśmy także niezmiennie niezawodne okna od Vito Polska oraz drzwi Wikęd z serii optinum z aluminiową ościeżnicą. Wszystko to oczywiście sprawnie i profesjonalnie zamontowane przez naszych montażystów.

Ścianka loftowa

Ścianka loftowa wykonana z kształtowników aluminiowych od naszego systemodawcy Ponzio Polska, wypełniona lustrami okazała się być strzałem w dziesiątkę. Smukłe kształtowniki systemu pozwoliły oddzielić w ten sposób garderobę od części sypialni bez większej straty miejsca. Przy okazji wrzucamy kilka zdjęć drzwi wewnętrznych w tym drzwi tzw. Ukryte, których ościeżnica schowana jest pod tynkiem, a powierzchnia skrzydła przystosowana do malowania lub tapetowania.

Okna PCV Vito Osmose

Przychodzimy do Was z kolejną realizacją ciepłego montażu. Wewnętrzne taśmy paroszczelne skutecznie hamują drogę wilgoci, a taśmy zewnętrzne paroprzepuszczalne umożliwiają jej drogę ucieczki. Dodatkowo taśmy skutecznie zabezpieczają piankę montażową przed UV i utlenianiem się. W roli głównej prezentowanej realizacji są okna PCV Vito Osmose od Vito Polska. Dodatkowo zamontowaliśmy drzwi zewnętrzne główne od Wikęd z serii Termo Prestige Lux, drzwi Boczne od Wiśniowski z serii Creo. Wszystkie materiały do ciepłego montażu w tym podwaliny Nyxon dostarczyła hurtownia VBH Polska.

Fasady aluminiowe w serwisie samochodowym

W zeszłym tygodniu nasza ekipa montażowa dotarła aż do niemieckiej miejscowości Wuppertal, gdzie mieliśmy okazję zamontować fasady aluminiowe w serwisie samochodowym. Do demontażu mieliśmy potężne tafle szkła(emo). Największa z nich miała przeszło 8m2(emo). Następnie zamonotwaliśmy fasady słupowo-ryglowe od Ponzio Polska. Cały montaż odbył się szybko, sprawnie i profesjonalnie, a więc naszą wycieczkę do Niemiec możemy uznać za udaną.

Okna Vito Osmose od firmy Vito

Leśna działka w spokojnej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku jest marzeniem wielu z nas. Nasz klient znalazł idealną przestrzeń dla swojego domu w Michałowie, raptem 30 km od Warszawy. Dom został wyposażony w okna Vito Osmose od firmy Vito. Dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa zastosowaliśmy również rolety zewnętrzne podtynkowe od firmy @Verti Hor. Drzwi zewnętrzne od firmy Wikęd z serii Optinum Termo, wyposażone w pochwyt z przyciskiem zwalniającym elektrozaczep. Brama garażowa segmentowa z automatem od Wiśniowski wyposażona w napęd od Nice Group.

Montaż okien Vito Osmose

Piękny dzień, bardzo ładna bryła budynku, niezawodne okna od Vito Polska. Czego można chcieć więcej? Przedstawiamy fotorelację z montażu okien Vito Osmose , który odbył się w Postoliskach. Zamontowaliśmy między innymi okno przesuwne typu HS o szerokości 3,36m, tuż obok stoi tzw. Fix ( stałe szklenie ) o powierzchni prawie 5m2.

Niezawodne okna Tisser Osmose od Vito polska

Nie zwalniamy tempa. Oto efekt kolejnej realizacji naszych montażystów w budynku wielorodzinnym w podwarszawskich Markach. (a to nie jest nawet połowa tego, co mamy do wykonania na tej budowie). Zamontowaliśmy tam niezmiennie niezawodne okna Tisser Osmose od Vito polska, których współczynnik przenikania ciepła może wynieść nawet 0,74 W/m2K!. To bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy w tym roku będą starać się o dofinansowanie z programu „Czyste powietrze” na wymianę okien w domach. Poza oknami, budynek ten wyposażymy jeszcze w drzwi zewnętrzne od firmy Wikęd oraz bramy garażowe od firmy Krispol.

Montażu okien PCV od Vito Polska

Witamy w nowym roku. Pogoda w styczniu nam sprzyja i lekkie mrozy nie są w stanie zatrzymać prac montażowych. Poniżej przedstawimy zdjęcia z montażu okien PCV od firmy Vito Polska. Szczególne wrażenie robią szprosy naklejane na szybę. Cały efekt dopełniają ułożone pod szprosami ramki dystansowe wewnątrz Pakietu szybowego. Wszystko idealnie dopasowane i wykonanie z ogromną dbałością o detale. Niebawem wracamy na budowę zamontować drzwi zewnętrzne od firmy Barański

Okna TISSER OSMOSE od Vito Polska z białym szprosem międzyszybowym

Idealnie wkomponowały się w bardzo ładny projekt jednego z kilku identycznych budynków.

Tym razem byliśmy w Łaziskach pod Radomiem i wykonaliśmy montaż okien TISSER OSMOSE od Vito.

Ciepły montaż okien TISSER OSMOSE od Vito Polska który odbył się pod Warszawą w miejscowości Truskaw

Bardzo interesującą bryłę budynku dopełnia potężny HS o szerokości prawie 6m.

Ciepły montaż okien TISSER OSMOSE od Vito Polska w zewnętrznym kolorze Winchester w Wiązownej

Drzwi zewnętrzne od WIKĘD

Montaż okien TISSER OSMOSE w podwarszawskim Zagościńcu

Nowoczesną bryłę budynku dopełniły okna w nietypowym, obustronnym czarnym kolorze. Głównym elementem są dwa stałe przeszklenia w aluminiowych ramach o powierzchni ponad 7m2 każde.

Montaż okien TISSER Osmose na warszawskiej Białołęce

Okna w dość nietypowym kolorze - od zewnątrz ciemna zieleń od środka biała okleina w strukturze drewna. Okna na ukrytych zawiasach, dwa HSy i całkiem spore zespolenie na łączniku statycznym. Drzwi Wikęd Optinum Glass Design na ościeżnicy Termo malowane proszkowo.

Montaż okien TISSER OSMOSE od Vito Polska

Kilka sporych stałych przeszkleń i okno łukowe. Szyby ze szprosami.

Ślusarka aluminiowa w systemie Ponzio PE78NHI

Ślusarka aluminiowa w systemie Ponzio PE78NHI naszej produkcji. Montaż odbył się w Dąbrówce

Zabudowa tarasu

Wykonana i zamontowana przez nas zabudowa tarasu. Wykorzystaliśmy do tego system słupowo ryglowy oraz przesuwny. Montaż odbył się w Wołominie

Ślusarka aluminiowa oraz stolarka PCV

Wyprodukowana przez nas ślusarka aluminiowa oraz stolarka PCV trafia również na rynki zagraniczne. Oto kilka realizacji z Belgi.

Budynek przedszkola w Warszawie przy ulicy Bryły

Obsłużony przez nas kompleksowo budynek przedszkola w Warszawie przy ulicy Bryły. Poza kilkoma fasadami, drzwiami i oknami aluminiowymi mieliśmy przyjemność wykonać efektowną przesłonę słoneczną w kolorze tęczy.

Fasada na Warszawskim Żoliborzu

Wykonana przez nas fasada na Warszawskim Żoliborzu. Szklenie mechaniczne przy użyciu mini żurawia.

Główne wejście do Kościoła w Ostrówku

Główne wejście do Kościoła w Ostrówku. Zamontowaliśmy tam fasadę słupowo ryglową o nietypowym kształcie i kilka konstrukcji pełniących funkcję wiatrołapu.

Przeszklenia w korytarzu łączącym dom z garażem.

Stałe przeszklenia naszej produkcji w korytarzu łączącym dom z garażem.

Zabudowa oknami PCV w systemie Aluplast 4000

Zabudowa pomieszczenia oknami PCV w systemie Aluplast 4000 w kolorze machoniu.